jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۲۴۲۲   ۱۶ فروردين ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

در برنامه «سکانس صدا» با زهره اسدی یکی از هنرمندان دوبلور گفت‌وگو می‌شود.

به گزارش روابطعمومی رادیو صبا، برنامه سکانس صدا از رادیو صبا، امروز با معرفی آثار زهره اسدی در حوزه دوبله با مخاطبان همراه میشود.

این برنامه در قالب گفتوگویی صمیمی، بخشهایی منتخب از فیلمها و آثاری را که توسط این هنرمند دوبله شده است برای علاقهمندان پخش میکند.

سکانس صدا به تهیهکنندگی ساناز باقری با اجرای علیرضا تابان و نویسندگی و آیتمسازی شیرین روستایی روزهای پنجشنبه ساعت10 صبح به مدت 60 دقیقه پخش میشود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر