jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۱۳۲۲۴۱ ۱۵ فروردين ۱۳۹۷  |  ۱۳:۱۲

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس:

برای بهبود بیشتر کالای ایرانی، کشور نیازمند همکاری است

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی به عنوان نهادی قانونگذار تلاش می کند نظارت خود بر اجرای قوانین افزایش دهد.

برای بهبود بیشتر کالای ایرانی، کشور نیازمند همکاری است

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، حمیدرضا فولادگر در گفتگو با برنامه نمودار به پیام نوروزی مقام معظم رهبری و برنامه ها واقدامات مجلس برای حمایت بیشتراز کالای ایرانی پرداخت و در این باره گفت: مردم ایران اعم از تولید کننده، مصرف کننده و مسئولان مخاطبان اصلی پیام نوروزی مقام معظم رهبری هستند؛ مجلس شورای اسلامی به عنوان نهادی قانونگذار تلاش می کند نظارت خود بر اجرای قوانین افزایش دهد.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی ادامه سخنانش را به کیفیت کالای ایرانی نیز اختصاص داد و خاطر نشان کرد: برای بالا بردن کیفیت کالای ایرانی کشور نیازمند ایجاد بسته ای است که همه اعم از مردم و مسئولان در آن نقش داشته باشند هر کدام از این بخش ها اگر فعالیت خود را به خوبی انجام ندهند یقین بدانید که با مشکل مواجه خواهیم شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر