jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۳۰۹۸۳   ۲۹ اسفند ۱۳۹۶  |  ۱۴:۵۹

از سوی رئیس پلیس راهور تشریح شد

مهم‌ترین دلایل تصادفات جاده ای

رئیس پلیس راهور در رابطه با دلایل مهم‌ترین تصادفات اخیر جاده‌ای توضیحاتی را ارائه کرد.

مهم‌ترین دلایل تصادفات جاده ای

به گزارش جام جم آنلاین از مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور، سردار تقی مهری در خصوص وضعیت حال حاضر جاده‌های کشور گفت: در حال حاضر و در شرایطی که در آستانه عید نوروز قرار داریم ترافیک در مسیر تهران به سمت کرج و کرج – قزوین نیمه سنگین و در برخی از نقاط دارای بار ترافیکی سنگین گزارش شده است.

وی افزود: در حال حاضر ترافیک در محدوده کرج – چالوس و تهران – قم به ویژه در محدوده عوارضی سنگین است و این وضعیت از ساعت ۶ صبح به همین صورت بوده است.

رئیس پلیس راهور در خصوص وضعیت محور رشت به قزوین اظهارکرد: ترافیک در محور رشت به قزوین پر حجم است و در برخی از مقاطع، ترافیک نیمه سنگین است.

سردار مهری با تاکید بر اینکه در سراسر کشور گره ترافیکی مشاهده نمی‌شود تصریح کرد: خوشبختانه در جاده‌های کشور گره ترافیکی دیده نمی‌شود و از این بابت با مشکل مواجه نیستیم.

وی با اشاره به اصلی‌ترین دلایل تصادفات خاطرنشان کرد: از روز گذشته تاکنون، علت ۸۰ درصد تصادفات رانندگی خستگی، خواب آلودگی، عدم توجه به جلو، سرعت و سبقت غیرمجاز بوده و میزان این حوادث به نسبت بازه زمانی مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

رئیس پلیس راهور از توقف تردد خودرو‌های رانندگان متخلف خبرداد و اذعان کرد: رانندگانی که اقدام به تخلفات حادثه ساز می‌کنند باید بدانند که جلو تردد خودروی آنها از سوی نیرو‌های پلیس راهور گرفته می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر