jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۳۰۹۸۳   ۲۹ اسفند ۱۳۹۶  |  ۱۴:۵۹

از سوی رئیس پلیس راهور تشریح شد

مهم‌ترین دلایل تصادفات جاده ای

رئیس پلیس راهور در رابطه با دلایل مهم‌ترین تصادفات اخیر جاده‌ای توضیحاتی را ارائه کرد.

مهم‌ترین دلایل تصادفات جاده ای

به گزارش جام جم آنلاین از مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور، سردار تقی مهری در خصوص وضعیت حال حاضر جاده‌های کشور گفت: در حال حاضر و در شرایطی که در آستانه عید نوروز قرار داریم ترافیک در مسیر تهران به سمت کرج و کرج – قزوین نیمه سنگین و در برخی از نقاط دارای بار ترافیکی سنگین گزارش شده است.

وی افزود: در حال حاضر ترافیک در محدوده کرج – چالوس و تهران – قم به ویژه در محدوده عوارضی سنگین است و این وضعیت از ساعت ۶ صبح به همین صورت بوده است.

رئیس پلیس راهور در خصوص وضعیت محور رشت به قزوین اظهارکرد: ترافیک در محور رشت به قزوین پر حجم است و در برخی از مقاطع، ترافیک نیمه سنگین است.

سردار مهری با تاکید بر اینکه در سراسر کشور گره ترافیکی مشاهده نمی‌شود تصریح کرد: خوشبختانه در جاده‌های کشور گره ترافیکی دیده نمی‌شود و از این بابت با مشکل مواجه نیستیم.

وی با اشاره به اصلی‌ترین دلایل تصادفات خاطرنشان کرد: از روز گذشته تاکنون، علت ۸۰ درصد تصادفات رانندگی خستگی، خواب آلودگی، عدم توجه به جلو، سرعت و سبقت غیرمجاز بوده و میزان این حوادث به نسبت بازه زمانی مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

رئیس پلیس راهور از توقف تردد خودرو‌های رانندگان متخلف خبرداد و اذعان کرد: رانندگانی که اقدام به تخلفات حادثه ساز می‌کنند باید بدانند که جلو تردد خودروی آنها از سوی نیرو‌های پلیس راهور گرفته می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر