jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۳۰۶۳۷   ۲۷ اسفند ۱۳۹۶  |  ۱۶:۰۴

ساعاتی پیش کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران فهرست تیم ملی فوتبال ایران را در صفحه رسمی فیسبوک خود اعلام کرد.

4 شوک فهرست کارلوس کی روش چیست؟

به گزارش جام جم آنلاین ، مثل همیشه فهرست کی روش با نکات بسیار جالبی روبرو است، نکاتی که برخی از آنها شوک تلقی می شود.

پسر عقاب و رویای جام جهانی

امیر عابدزاده که اتفاقا دیشب درخشش خاصی درون دروازه تیمش ماریتیمو در پرتغال داشت جز مدعوین است. عابدزاده کوچک که هنوز زیر سایه پدرش سیر می کند می خواهد رویای رسیدن به جام جهانی را تعبیر کند. او در فوتبال اروپا بازی می کند و به همین دلیل نسبت به برخی از رقبایش یک مزیت خاص دارد، هر چه باشد کی روش همیشه روی لژیونرها حسابی خاص و جداگانه باز کرده است. هیچ بعید نیست امیر به دروازه بان شماره یک تیم ملی تبدیل شود اما با اینحال هنوز بسیاری هستند که توقع دعوت او را به تیم ملی فوتبال ایران نداشته اند.

شاگرد دایی، در آرزوی دایی شدن

علی قلی زاده هافبک است اما گفته بزرگ ترین الگوی فوتبالی اش کسی نیست جز علی دایی. قلی زاده هم اکنون در سایپا شاگرد دایی است و دایی هم بابت داشتن چنین بازیکنی بسیار راضی به نظر می رسد. قلی زاده روز گذشته در برابر سیرالئون دو گل زد. با این حال باز هم کسی انتظار نداشت قلی زاده در فهرست جدید تیم ملی فوتبال ایران باشد. شاگرد دایی در آرزوی علی دایی شدن است و آرزوهای بلندبالایی دارد.

بازگشت محبوب ترین مسعود!

مسعود شجاعی بالاخره پس از ماه ها حرف و حدیث به تیم ملی فوتبال ایران برگشت. شماره هفت و کاپیتان که به دلیل برخی مسائل از فهرست دور مانده بود دوباره به تیم ملی دعوت شد تا شانسش برای حضور در جام جهانی چند برابر شود.

امان از غیبت آقای گل

علی علیپور اکنون مغموم ترین ستاره فوتبال ایران است. آقای گل فعلی فوتبال ایران در لیست جدید کی روش حضور ندارد و رویاهای حضور در جام جهانی برای او دیگر تقریبا بر باد رفته است. اکنون سوال بسیاری از هواداران پرسپولیس و حتی هواداران فوتبال ایران این است:آقای گل چرا باید خط بخورد؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر