jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۳۰۶۱۷   ۲۷ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۲:۰۰

وزیر کار در حاشیه نشست شورای عالی کار برای نزدیک کردن نظرات گروه‌های کارفرمایی و کارگری با نمایندگان کارگری نشست جداگانه‌ برگزار کرد.

نشست جداگانه وزیر کار با نمایندگان کارگری

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، اختلاف‌نظر گروه‌های کارگری و کارفرمایی حاضر در شورای عالی کار موجب شد تا وزیر کار تلاش کند تا به صورت جداگانه با نمایندگان گروه‌های کارگری نشست جداگانه‌ای برگزار کند.

براساس این گزارش، این نشست‌های جداگانه با هدف کاهش اختلاف‌ نظرها و نزدیک کردن پیشنهادات مزدی به یکدیگر است.

به گزارش فارس، گروه کارگری در ابتدا افزایش 34 درصدی برای حداقل دستمزد را ارائه کرده بود اما نماینده دولت با ارائه پیشنهاد 10 تا 12 درصدی و نمایندگان کارفرمایی با پیشنهاد 8 درصدی برای چانه‌زنی در نشست حاضر شدند.

اما رفته رفته نظر نمایندگان دولت برگشت و در نهایت افزایش 20 درصدی مزد حداقل بگیران قوت گرفت و هم‌اکنون مباحث پیش‌رو بیشتر درباره میزان افزایش دستمزد سایر سطوح کارگری است.

این نشست با گذشت نزدیک به 5 ساعت همچنان ادامه دارد.

بنابراین گزارش از لحظاتی پیش نشست جداگانه‌ای از گروه کارفرمایی با وزیر کار نیز آغاز شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر