jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۳۰۱۸۸   ۲۶ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

تفاهم‌نامه تولید سه سریال فاخر تلویزیونی بین معاونت امور استان‌های رسانه ملی و استانداری کردستان به امضا رسید.

به گزارش روابطعمومی معاونت امور استانهای سازمان صدا و سیما، آیین امضای تفاهمنامه تولید سریالهای فاخر سردار سنجرخان، امیرنظام گروس و ماه شرف خانم معروف به مستوره اردلان بین این معاونت و استانداری کردستان به امضا رسید.

علی دارابی، معاون امور استانهای رسانه ملی در این مراسم با اشاره به امتیازات برجسته مرکز کردستان عنوان کرد: این استان از نظر فرهنگی، هنری، مفاخر و مشاهیر حاضر در تاریخ گذشته و معاصر، دارای ویژگیهای مهمی است که پرداختن به آنها از وظایف رسانه استانی به شمار میرود. وی افزود: سیاست اصلی معاونت امور استانها، حمایت از هنرمندان و استعدادهای بومی در ساخت سریالهای فاخر است، هر چند استفاده از چند نفر چهره شاخص و هنرمند ملی برای افزودن بر جذابیت و تعداد مخاطبان لازم است. وی با بیان اینکه بهترین عوامل بومی و ملی باید برای تولید سریالهای فاخر تلویزیونی در مراکز انتخاب شوند، گفت: استفاده از صاحبنظران دانشگاهی و بومی در امر پژوهش، مسالهای ضروری است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر