jamejamonline
اقتصادی بانک بیمه و بورس کد خبر: ۱۱۲۹۵۰۲   ۲۲ اسفند ۱۳۹۶  |  ۱۷:۴۰

نرخ ارز و سکه در بازار آزاد

سکه گران شد / دلار 94 تومان افت کرد +جدول

امروز (سه‌شنبه) در صرافی‌ها سکه طرح قدیم نسبت به روز گذشته 12هزارو 300 هزار تومان گران شد، قیمت هر دلار نیز با 94 تومان افت ۴ هزارو 791 تومان داد و ستد شد.

سکه گران شد / دلار 94 تومان افت کرد +جدول

به گزارش جام‌جم آنلاین، در بازار آزاد امروز (سه‌شنبه) دلار با قیمت 47 هزار و 910 ریال، هر پوند 69 هزار و 130 ریال و هر یورو 57 هزار و 430 ریال ارزشگذاری شد.

قیمت ها در بازار طلا و سکه

سکه امامی یک میلیون و 611 هزار و 300 تومان، سکه بهار آزادی یک میلیون و 575 هزار تومان، نیم سکه 781 هزار تومان، ربع سکه 496 هزار تومان و سکه گرمی هم به قیمت 339 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 151 هزار و 563 تومان عرضه می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

اعتمادی که خاموش شد

اعتمادی که خاموش شد

«علت اعتماد مردم این است که می‌بینند برق‌شان در شرایط تحریم و در تابستان قطع نمی‌شود و وزارت نیرویی دارند که در طول هشت سال، ۲۰هزار مگاوات برق جدید برای کشور تولید کرده و می‌کند. برای این‌که می‌دانند آب‌شان در شرایط سخت کرونایی قطع نمی‌شود و در طول هفت سال گذشته ۴۳سد ملی افتتاح شده و تا پایان این دولت بیش از ۱۰۰سد دیگر نیز افتتاح خواهد شد.»

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر