jamejamonline
اقتصادی بانک بیمه و بورس کد خبر: ۱۱۲۷۵۸۷   ۱۵ اسفند ۱۳۹۶  |  ۱۵:۳۵

نرخ ارز و سکه در بازار آزاد

دلار 13 تومان گران شد / سکه رشد کرد +جدول

امروز (سه‌شنبه) در صرافی‌ها هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و 585 هزار و 900 تومان و هر دلار با نرخ 4هزار و 482 تومان داد و ستد شد.

دلار 13 تومان گران شد / سکه رشد کرد +جدول

به گزارش جام‌جم آنلاین، در بازار آزاد امروز (سه‌شنبه) دلار با ‌قیمت 44 هزار و 820 ریال، هر پوند 68 هزار و 720 ریال و هر یورو 55 هزار و 200 ریال ارزشگذاری شد.

قیمت ها در بازار طلا و سکه

سکه امامی یک میلیون و 585 هزار و 900 تومان، سکه بهار آزادی یک میلیون و 553 هزار تومان، نیم سکه 778 هزار تومان، ربع سکه 493 هزار تومان و سکه گرمی هم به قیمت 330 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 148 هزار و 954 تومان عرضه می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

اعتمادی که خاموش شد

اعتمادی که خاموش شد

«علت اعتماد مردم این است که می‌بینند برق‌شان در شرایط تحریم و در تابستان قطع نمی‌شود و وزارت نیرویی دارند که در طول هشت سال، ۲۰هزار مگاوات برق جدید برای کشور تولید کرده و می‌کند. برای این‌که می‌دانند آب‌شان در شرایط سخت کرونایی قطع نمی‌شود و در طول هفت سال گذشته ۴۳سد ملی افتتاح شده و تا پایان این دولت بیش از ۱۰۰سد دیگر نیز افتتاح خواهد شد.»

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر