jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۱۲۴۴۱۶   ۰۳ اسفند ۱۳۹۶  |  ۱۵:۱۷

یک مقام مسئول در سازمان هواپیمایی گفت: این سازمان پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای سانحه دیده شرکت آسمان را پس از تأیید نمایندگان این سازمان در محل سانحه اطلاع رسانی خواهد کرد.

پیدا شدن جعبه سیاه هواپیما را نه تایید می کنیم، نه تکذیب

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، یکی از نمایندگان کهکیلویه و بویراحمد از پیداشدن جعبه سیاه هواپیمای سانحه دیده ای تی آر شرکت هواپیمایی آسمان و تلاش برای نقطه زنی آن خبر داد و گفت: نیروهای تجسس و امدادگران پس از یافتن موقعیت آن، جعبه سیاه را به مرکز منتقل خواهند کرد.

در همین خصوص، سخنگوی ستاد رسیدگی به سانحه ای تی آر اظهار داشت: من تاکنون گزارشی در این خصوص دریافت نکرده ام.

رضا جعفرزاده افزود: این خبر از سوی سازمان هواپیمایی کشوری نه تأیید و نه تکذیب می شود.

وی تصریح کرد: نمایندگان سازمان هواپیمایی کشور در محل سانحه حضور دارند و در حال پیگیری این خبر هستند و به محض اینکه نشانه ای از صحت خبر دریافت کرند به سازمان در مرکز اطلاع خواهند داد.

سخنگوی ستاد رسیدگی به سانحه سقوط ای تی آر یادآور شد: علت تغییر این سازمان در اطلاع رسانی این است که در صورتی که عجله شود ممکن است مجددا این خبر تکذیب شود به همین دلیل صبر خواهیم کرد پس از تأیید آن از سوی نمایندگان سازمان هواپیمایی در محل سانحه، یافته شدن جعبه سیاه تأیید شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر