jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۳۶۶۶ ۳۰ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول با برگزاری 5 بازی آغاز شد و در حساس ترین آنها، بادران برای چهارمین بار در پنج هفته متوالی با مساوی متوقف شد و رده دوم جدول را به تیم خونه به خونه واگذار کرد.

خونه به خونه دیروز ایرانجوان بوشهر را در بوشهر با 2 گل شکست داد و با 45 امتیاز خود را به رده دوم رساند اما بادران در یک بازی خانگی با تساوی یک بر یک مقابل گل گهر سیرجان متوقف شد. این تساوی برای فجر سپاسی خوشایند بود چراکه با 3 گل آلومینیوم اراک را از پیش رو برداشت و با 42 امتیاز، بعد از بادران 44 امتیازی در ردم چهارم جدول قرار گرفت. در دیگر بازیهای دیروز مس رفسنجان و ملوان بدون گل مساوی شدند و صبای قم نیز با تساوی یک بر یک مقابل برق شیراز متوقف شد. تیم صدرنشین نفت مسجدسلیمان هم با یک گل مقابل راهآهن به پیروزی رسید تا همچنان شانس نخست صعود به لیگ برتر فوتبال باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حساسیت اروپا نشانه درستی کار ایران است

حساسیت اروپا نشانه درستی کار ایران است

در روزهای اخیر شاهد اقدام هماهنگ سه کشور اروپایی در احضار سفرای جمهوری اسلامی ایران بوده‌ایم و این مساله نشان می‌دهد ما دقیقا روی موضوع حساسی دست گذاشته‌ایم که این‌گونه باعث واکنش اروپایی‌ها شده‌ است.

رقص کرونا مقابل چشمان بسته ناظران

رقص کرونا مقابل چشمان بسته ناظران

از دو هفته پیش که با افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در کشورمان مواجه شدیم، این انتظار وجود داشت رفته‌رفته رشد قابل‌توجهی را نیز در موارد مرگ‌ومیر ناشی از این بیماری مشاهده کنیم؛ اتفاقی که دیروز رخ داد و مجدد آمار جان‌باختگان ناشی از کرونا از مرز200 نفر در روز تجاوز کرد.

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر