jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۲۰۳۹۸   ۱۸ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۲:۴۸

آشتی امیر قلعه‌نویی با برنامه ۹۰ و عادل فردوسی‌پور بعد از انتقادهایی که از او داشت و حتی بعد از بازی با استقلال گفته بود که آینده عوامل این برنامه را که چه پول‌ها گرفته‌اند را رسوا خواهد کرد یکی از اتفاقات عجیب این هفته فوتبال ما بود.

قلعه نویی: با برنامه 90 آشتی کردیم!‌

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از آی اسپورت ، جایی که قلعه‌نویی به خاطر روند خوبش با ذوب‌آهن به عنوان مربی برتر ماه پای مصاحبه با این برنامه نشست و خوشحالی او از گرفتن عنوان این برنامه را در نگاهش مشخص بود.

قلعه‌نویی در گفت و گویی درخصوص آشتی با برنامه ۹۰ صبحت‌هایی کرد. او گفت: «ما یکسری موضع داشتیم که دوست داشتم برنامه ۹۰ به اینجاها کشیده نشود که دیدید کشیده شد. اگر ما ۱۰ سال پیش حرفی می‌زدیم و موضعی داشتیم الان دیگران هم موضع گرفتند و آزرده خاطر هستند. این حرف من را قبول ندارید؟ من ۱۰ سال جلوتر این صحبت‌ها را زدم. دوست داریم مردم همه از فوتبال لذت ببرند و در کنار آن همه عوامل فوتبال هم از این لذت بهره ببرند اما می‌بینیم متاسفانه کسی این احساس را ندارد. الان من به بد و خوبی کار ندارم و حرفم در مورد کلیتی است که قبلا صحبت کرده بودم حالا شما می‌گویید آشتی کردیم، ما هم می‌گوییم آشتی کردیم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر