jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۱۹۲۸۹   ۱۵ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

اگرچه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال رابطه خوبی با مسعود سلطانی‌فر دارد و هر روز به وزارت ورزش می‌رود؛ اما دیروز به یک دلیل مهم پا به وزارت ورزش گذاشت.

این بار معادله میزبانی تیمهای ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا مقابل سعودیها بهانهای بود که تاج دوباره به وزارت ورزش برود. تاج دیروز برای جلسه با وزیر ورزش در خصوص میزبانی کشور ثالث از بازیهای ایران در لیگ قهرمانان آسیا به وزارت ورزش رفت تا با سلطانیفر و سردار رحیمی جلسهای را در این خصوص برگزار کند. رسانههای سعودی اعلام کردند AFC مسقط پایتخت عمان را برای میزبانی نمایندگان ایران مقابل سعودیها در لیگ قهرمانان انتخاب کرده است که این موضوع به مذاق باشگاههای ایرانی خوش نیامده و هر دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی بلافاصله اعتراض خود را به فدراسیون فوتبال اعلام کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر