jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۱۱۷۶۱۶ ۰۹ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۰:۳۸

برنامه کافه هنر رادیو ایران، به صورت مستقیم و زنده ، اختتامیه جشنواره تئاتر فجر را از آنتن این شبکه پخش می کند.

«کافه هنر» اختتامیه جشنواره تئاتر فجر را پوشش می دهد

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، مدیر گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران و مدیر استودیوی معاونت صدا ضمن اعلام این خبر گفت:امسال رادیو برای پوشش رویدادهای جشنواره تئاتر فجر سنگ تمام گذاشت و روزانه بیش از پنج ساعت از شبکه های رادیویی به این جشنواره اختصاص داد.این اتفاق که با برنامه ریزی ویژه و برپایی استودیویی مشترک با شبکه ها صورت گرفت در نوع خود بی نظیر بود.

وی افزود: اکنون که این جشنواره به ایستگاه آخر رسیده است، رادیوایران اختتامیه آن را روز 9بهمن از ساعت 19 تا 22 از تالار وحدت پوشش می دهد و برگزیدگان را اعلام خواهد کرد.

یدالله گودرزی گفت: تجربه خوبی از همکاری با مسوولان تئاتر شهر اتفاق افتاد و در این میان آقایان جودکی و جعفریان همکاری بهتری داشتند، امیدواریم که این تلاش بیشتر شود.هر چند از روابط عمومی جشنواره، انتظار بیشتری برای همکاری می رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر