jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۱۵۸۶۶   ۰۳ بهمن ۱۳۹۶  |  ۲۱:۱۰

باشگاه منچستریونایتد بالاتر از رئال مادرید و بارسلونا، پردرآمدترین باشگاه جهان در سال ۲۰۱۷ لقب گرفت.

منچستریونایتد پردرآمدترین باشگاه جهان در سال ۲۰۱۷

به گزارش جام جم آنلاین ، نشریه «گاردین» انگلیس گزارش داد؛ بر اساس اطلاعات مالی باشگاه‌های اروپایی در فصل 17-2016، باشگاه منچستریونایتد با درآمد کلی 581.2 میلیون پوند، پردرآمدترین باشگاه جهان در سال 2017 بوده است. باشگاه منچستریونایتد در فصل 16-2015 موفق شد بود درآمدی معادل 515.3 میلیون پوند به دست بیاورد که این نشان می‌دهد پرافتخارترین تیم انگلیسی فصل گذشته نسبت به فصل 16-2015 درآمد بیشتری کسب کرده است.

پس از منچستریونایتد‌، باشگاه رئال مادرید با کسب 579.7 میلیون پوند در رده دوم ایستاده و بارسلونا نیز با کسب 557.1 میلیون پوند جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.

درآمد این باشگاه‌ها از مواردی همچون فروش حق پخش تلویزیونی بازی‌ها، فروش بلیت و آگهی‌های تبلیغاتی به دست آمده است.

در فهرست منتشرشده نام 14 باشگاه لیگ برتری در بین 30 باشگاه برتر دیده می‌شود که این نشان از درآمد بالای باشگاه‌های انگلیسی است.

فهرست 20 باشگاه برتر از حیث درآمد در فصل 17-2016 را در تصویر زیر می‌بینید. همچنین ارقام داخل پرانتز درآمد کلی تیم‌های در فصل 16-2015 است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر