سارقی که تمام قفل‌ها را در ۳ ثانیه باز می‌کند!

پلیس موفق شد یک دزد فوق حرفه‌ای را دستگیر کند که تمام قفل‌های موجود را بدون داشتن شاه کلید و حتی هرگونه تجهیزات خاصی در کمتر از ۳ ثانیه باز می‌کند.
کد خبر: ۱۱۱۴۰۱۱
سارقی که تمام قفل‌ها را در ۳ ثانیه باز می‌کند!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، ماموران پلیس تهران موفق شدند یک دزد فوق حرفه‌ای را دستگیر کنند که مهارت عجیبی در باز کردن انواع قفل‌ها دارد. او که به بیش از 100 مغازه و واحد صنفی را با سوءاستفاده از این توانمندی خارق‌العاده‌اش دستبرد زده است در یک عملیات پیچیده پلیسی دستگیر شد.

بر اساس این گزارش، این سارق اعجوبه قادر است هر نوع قفلی را بدون استفاده از شاه‌کلید باز کند و تنها با در اختیار داشتن هر کلیدی که قابلیت داخل شدن در قفل را داشته باشد، قادر به باز کردن آن است.

به گفته این سارق اعجوبه، قفل‌های ساده و حتی کامپیوتری از امنیت بالایی برخوردار نیستند و تنها با مطالعه و دقت در نحوه ساخت آن‌ها، باز کردن این قفل‌ها امکان پذیر است.

او حتی با وجود اینکه دست بند به دستانش بود در یک آزمایش توانست در کمتر از 3 ثانیه، قفل بزرگی را بدون داشتن شاه‌کلید یا ابزارهای دیگر و تنها با دراختیار داشتن یک کلید باز کند. این دزد که مهارت خارق العاده‌ای در باز کردن انواع قفل‌ها دارد می‌گوید پس از مصرف موادمخدر و اعتیادش به ماده شیشه دست به سرقت با این شیوه و شگرد زده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها