jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۱۳۴۸۹   ۲۶ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان از دودزا بودن بیش از 30 درصد ناوگان حمل و نقل شهری سمنان خبرداد.

به گزارش ایسنا، مجید کاشی اظهار کرد: مهمترین دلیل دودزا بودن این اتوبوسها به دلایل نقص فنی است. البته عمر متوسط این اتوبوسها بالای ده سال است.

وی تصریح کرد: ناوگان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهر سمنان با در اختیار داشتن 95 دستگاه اتوبوس با عمر متوسط بالای ده سال در حال خدماتدهی به شهروندان سمنانی در مسافرتهای درونشهری است.

کاشی با بیان اینکه برای رفع نقص دودزا بودن این اتوبوسها باید تعمیر اساسی در قسمت موتور و پمپ آنها صورت گیرد، گفت: این امر به علت نبود متخصصان ماهر در شهر سمنان با مشکلاتی روبهروست و تعمیر آنها مستلزم خروج اتوبوس از چرخه سرویسدهی و اعزام به دیگر شهرها برای تعمیر و رفع نقص است.

وی با اشاره به اینکه رفع این نقایص مستلزم هزینه است، افزود: سازمان با تامین اعتبار لازم برای رفع این مشکل، تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته تا در هر ماه نسبت به بازسازی یک دستگاه اتوبوس اقدامات لازم را انجام دهد.

کاشی با بیان اینکه سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیشتر بهدنبال بازسازی ناوگان شهری است و نه تعمیر و بازسازی آن افزود: در همین راستا با همکاری شورای اسلامی شهر سمنان و مساعدتهای شهرداری مرکز اقداماتی انجام شده که از جمله آنها میتوان به خرید چهار دستگاه اتوبوس اسکانیا با استاندارد جهانی یورو 4 که در دهه مبارک فجر به چرخه حمل و نقل شهری سمنان افزوده خواهد شد، اشاره کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

دکتر سیدعلیرضا مرندی، رئیس فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران در نامه مهمی به دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چند نکته مهم و اساسی در زمینه واکسن و ایمن‌سازی جامعه علیه ویروس کرونا متذکر شدند. در این نامه به موارد مهمی در خصوص خرید واکسن و فرآیند واکسیناسیون اشاره شده است که به نظر می‌رسد باید مورد توجه دولت و نظام سلامت قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر