jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۹۷۰۷ ۱۴ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

وزیر ارتباطات گفت: با شورای امنیت ملی در حال مکاتبه برای رفع فیلتر در بخش‌هایی هستیم که آرامش برگشته است و با مدیر تلگرام هم مکاتبه کرده‌ایم از فعالیت کانال‌هایی که اقدامات تروریستی می‌کنند، جلوگیری شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محمد جواد آذری جهرمی در حاشیه جلسه دیروز هیات دولت اظهار کرد: عده‌ای با استفاده از ظرفیت‌های بسیار خوبی که در کشور برای توسعه کسب و کار و توسعه اشتغال و دسترسی مردم به اطلاعات ایجاد شده ، کسب و کار ایجاد کرده اند ؛ اما برخی از این شرایط سوءاستفاده کردند و اثرات ان را هم در سطح کشور دیدیم و متاسفانه آسیب‌های زیادی به آرامش و زندگی مردم رسید.

وزیر ارتباطات افزود: البته این چالش وجود داشت که اگر این شبکه‌ها مسدود شود، برخی از کاربرد های مثبت متوقف می‌شود و ایجاد نارضایتی می‌کرد اما اگر هم باز گذاشته می‌شد، امنیت کشور زیرسوال می‌رفت.

وی اظهار کرد: هم دسترسی آزاد حق مردم است و هم امنیت؛ متولی این مساله هم دولت است که در شورای امنیت ملی نظرات متعدد مطرح شد، برخی مخالف و برخی موافق بودند ولی در نهایت تصمیم گرفته شد جلوی سوءاستفاده ضدانقلاب گرفته شود و تصمیم بر اعمال محدودیت براین شبکه های اجتماعی گرفته شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر