فتاحی: لازم نیست از برانکو اجازه بگیریم

سعید فتاحی در واکنش به اظهارات اخیر برانکو و افشین پیروانی مبنی بر این‌که «چرا سازمان لیگ بازی صنعت نفت آبادان ـ استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی را به تعویق انداخت، اما بازی پرسپولیس با تیم آبادانی را در جام حذفی در همان زمان از قبل اعلام شده برگزار کرد؟» گفت: پرسپولیس زمان دیگری برای برگزاری بازی خود در جام حذفی مقابل صنعت نفت آبادان نداشت و این را خودشان هم می‌دانستند.
کد خبر: ۱۱۰۹۳۸۳

ما پیش از این دوبار با پرسپولیس همکاری کامل را داشتیم و دیدارهای هفته‌های پنجم و هشتم این تیم را در لیگ به تعویق انداختیم تا در شرایط بهتری بازی‌های خود در لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کند. همان موقع که بازی این تیم در هفته هشتم را لغو کردیم خودشان می‌دانستند که بازی‌های‌شان در ادامه لیگ فشرده خواهد شد.

فتاحی که با تسنیم صحبت می‌کرد در واکنش به صحبت‌های اخیر افشین پیروانی مبنی بر این‌که دلیل نداشت او قبل از صدور رأی کمیته انضباطی بگوید چوب خط پرسپولیس پر شده و حتما محروم خواهد شد، گفت: بله من این حرف را زدم، چون براساس وضعیتی که پرسپولیس داشت گفتم چوب خط این تیم پر شده است. پیش از این هم قبل از صدور رأی علیه استقلال به آنها گفتم شما قطعاً محروم خواهید شد که این اتفاق هم رخ داد. به‌هرحال اطلاعات تیم‌ها نزد من موجود است و بی‌دلیل یک حرفی را نمی‌زنم. البته من کمیته انضباطی نیستم که حکم دهم، بلکه هشدار می‌دهم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها