jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۱۰۹۱۴۳ ۱۲ دی ۱۳۹۶  |  ۱۱:۲۳

اعضای کنست رژیم صهیونیستی قانون قدس یکپارچه را که به موجب آن این رژیم تحت هیچ شرایطی نباید از قدس اشغالی عقب نشینی کند، تصویب کردند.

رژیم صهیونیستی قانون «قدس یکپارچه» را تصویب کرد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، اعضای کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی قانون «قدس یکپارچه» را تصویب کردند.

بر اساس این گزارش، طبق قانون تصویب شده در کنست رژیم صهیونیستی، این رژیم تحت هیچ شرایطی نباید از قدس اشغالی عقب نشینی کند.

قانون قدس یکپارچه همچنین صهیونیست ها را ملزم می کند که حتی در آینده و در چارچوب هیچ راه حلی در جریان مذاکرات سازش، از قدس اشغالی عقب نشینی نکنند.

گفتنی است طبق این قانون، حدنصاب آراء لازم برای پذیرش هرگونه طرح مبنی بر واگذاری بخشی از اراضی قدس اشغالی به طرف فلسطینی از ۶۱ رای به ۸۰ رای افزایش یافت.

این در حالی است که پیشتر حزب لیکود (حزب حاکم رژیم صهیونیستی) الحاق شهرک های صهیونیست نشین کرانه باختری رود اردن به فلسطین اشغالی را تصویب کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

هفته گذشته به دانشگاه کابل حمله انتحاری شد. مردم ایران در همدردی با خواهران و برادران افغانستانی‌شان سنگ تمام گذاشتند. آنها با هشتگ #جان- پدر- کجاستی؟ تمام فضای مجازی را تسخیر کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر