واکنش وزیر دفاع به حوادث اخیر در کشور

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در واکنش به حوادث اخیر کشور گفت: با آرامش، امنیت و نظم در چارچوب قانون می توان مطالبات را پیگیری کرد.
کد خبر: ۱۱۰۸۷۶۲
واکنش وزیر دفاع به حوادث اخیر در کشور

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، امیر سرتیپ ستاد امیر حاتمی روز دوشنبه در جمع مدیران و کارشناسان وزارت دفاع اظهار داشت: مردم عزیزمان طی چهار دهه گذشته به خوبی نشان داده اند که همواره با تاکید بر روش های قانونی، پیگیر حقوق حقه خود بوده و خواهند بود.

وی افزود:استکبار جهانی و دشمنان کشورمان، ایرانی ناامن و بی ثبات را در سر می پرورانند لذا باید با همبستگی، اتحاد و انسجام ملی، توطئه ها و فتنه های بیگانگان را ناکام بگذاریم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه در شرایط کنونی تمامی دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران کمر همت خود را برای تحریک مردم و تهییج آنها به تجمع و ایجاد ناآرامی بسته اند، تصریح کرد: استکبار جهانی و دشمنان کشورمان، ایرانی ناامن و بی ثبات را در سر می پرورانند.

سرتیپ حاتمی با اشاره به اینکه دولت و تمامی دستگاه های خدمتگزار از هیچ کوششی برای برطرف کردن مشکلات مردم فروگذار نخواهند کرد، گفت: حفظ آرامش و نظم، تمکین به قانون و قانونگرایی، تقویت وحدت و انسجام و هماهنگی برای پیگیری خواست و مطالبه مردم، بهترین راه برقراری امنیت عمومی و پاسخگویی مناسب به نیازهای مردم است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها