jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۸۶۸۵ ۱۱ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بعد از آن‌که 18 تیم نتوانستند من‌سیتی را در لیگ برتر انگلیس متوقف کنند و یکی پس از دیگری به شاگردان پپ گواردیولا باختند، تنها کریستال پالاس رده هفدهمی بود که توانست یکی از قوی‌ترین تیم‌های لیگ برتر در چند سال اخیر را متوقف کند. سیتی‌زن‌ها گرچه در اکثر دقایق بازی توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در نهایت بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. البته بخت نیز با آبی‌پوشان منچستر یار بود زیرا شاگردان روی هاچسون در دقیقه 92 صاحب یک ضربه پنالتی شد که ضربه لوکا میلیوجویچ توسط ادرسون مهار شد.

به این ترتیب پپ گواردیولا نتوانست رکورد پیروزی متوالی در پنج لیگ برتر اروپا که در فصل 14-2013 توسط خودش در بایرن مونیخ با 19 برد متوالی به ثبت رسیده بود، تکرار کند. منچستر سیتی در این بازی علاوه بر از دست دادن دو امتیاز، با مصدومیت دو بازیکن تیمش نیز مواجه شد. گابریل ژسوس و کوین دی‌بروین دچار مصدومیت شدند به طوری که من‌سیتی لحظات پایانی این بازی را ده نفره ادامه داد چون سه تعویض خود را انجام داده بود. سرمربی من‌سیتی بعد از این بازی اعلام کرد ژسوس احتمال تا دو ماه از میادین دور خواهد بود. شاگردان پپ گواردیولا با این تساوی 59 امتیازی شدند و همچنان با 14 امتیاز اختلاف نسبت به چلسی دوم جدولی، صدرنشین لیگ برتر هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر