jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۷۴۰۳ ۰۷ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دانش‌آموز 11 ساله‌ که از مقابل مدرسه‌اش ربوده شده بود، با گزارش‌های مردمی در خانه روستایی شناسایی و آزاد شد.

به گزارش جام‌جم، سردار خلیل واعظی، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: صبح چهارشنبه سه نفر از سرنشینان یک دستگاه خودرو در حالی‌که سر و صورت خود را پوشانده بودند، دانش‌آموز 11 ساله‌ای را مقابل در مدرسه‌ای در خیابان فرهنگیان برازجان به زور سوار ماشین کرده و متواری شدند.

وی اضافه کرد: پس از تماس مردم با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 و حضور سریع و به‌موقع گشت‌های پلیس و انجام تحقیقات میدانی، مسیرهای احتمالی فرار و مخفیگاه آدم‌ربایان شناسایی شد.

به گفته سردار واعظی با همکاری مردمی، مخفیگاه آنها در یکی از روستاهای اطراف برازجان شناسایی و نیروهای پلیس اعزام شدند. با نزدیک شدن پلیس به محل نگهداری دانش‌آموز، ربایندگان با رها کردن نوجوان، متواری و او در حالی که دست و پایش بسته شده بود، آزاد و صحیح و سالم تحویل خانواده‌اش شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان این‌که هویت ربایندگان شناسایی شده و تلاش برای دستگیری آنان با جدیت ادامه دارد، خاطرنشان کرد: براساس بررسی‌های اولیه علت این حادثه، اختلاف مالی ربایندگان با پدر کودک بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر