jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۷۰۳۰ ۰۶ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

باشگاه پرسپولیس با وجود این که مدعی است مطالبات مربی پرتغالی خود را پرداخت کرده اما هنوز مستندات آن را به فدراسیون فوتبال ارائه نکرده است.

چندی پیش مسئولان باشگاه پرسپولیس در مصاحبه‌های مختلف مدعی شدند این باشگاه تمام مطالبات مانوئل ژوزه، سرمربی پرتغالی پیشین پرسپولیس را پرداخت کرده است و هیچ خطری را در این زمینه باشگاه را تهدید نمی‌کند.پیرو این اظهارات مسئولان فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌های متعدد به این باشگاه خواستار ارائه مستندات پرداخت طلب ژوزه شدند اما تاکنون مدیران پرسپولیس هیچ پاسخی به نامه‌های فدراسیون فوتبال نداده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر