jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۹۲۲ ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دو برادر که به خانه زنی سالخورده دستبرد زده و پول و طلاهایش را دزدیده بودند، بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری میزان، سرهنگ سعید عالی‌پور، فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت: چندی پیش زنی 87 ساله با پلیس تماس گرفت و از حمله سارقان به خانه روستایی‌اش خبرداد. ماموران برای بررسی ماجرا به خانه او اعزام شدند. با تحقیق از زن سالخورده معلوم شد آنها به زور وارد خانه‌اش شده‌اند و یک میلیون تومان پول و چهار حلقه انگشتر طلایش را دزدیده‌اند.

وی افزود: متهمان تحت تعقیب پلیس بودند تا این‌که ردپای یک متهم سابقه‌دار در این پرونده به دست آمد. در ادامه تجسس‌های پلیسی، دزد جوان شناسایی و بازداشت شد. او با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و اعتراف کرد با اطلاع از این‌که پیرزن در خانه تنهاست تصمیم به سرقت اموال او گرفته و نقشه سرقت را با همدستی برادرش اجرا کرده است.

با اعتراف متهم، برادرش تحت تعقیب قرار گرفت و دستگیرشد و به همدستی با وی اعتراف کرد. متهمان روانه بازداشتگاه پلیس شدند. تحقیقات برای رازگشایی از دیگر جرایم آنها ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر