jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۰۳۹۹۶ ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۹:۰۹

سریال ایتالیایی «پائولا، زنی که بر می گردد» از 27 آذر به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

«پائولا، زنی که بر می گردد» سریال جدید شبکه چهار

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه چهارسیما، واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما با پایان یافتن سریال خارجی «دوست مشترک ما»، سریال 8 قسمتی «پائولا، زنی که بر می گردد» به کارگردانی جیانی لیپر را روانه آنتن پخش می کند.

در خلاصه داستان این سریال که در سال 2011 در ژانر جنایی-پلیسی ساخته شده، آمده است: در یک شب سرد و زمستانی شهر رم، زنی مسن تنها در خیابان ها سرگردان بود که پلیس آن را پیدا می کند. او حتی نام خود را نیز به یاد نمی آورد. مرکو لیونی، بازرس جوان مسئول نگهداری از اوست که در همان زمان جسد مانکن جوان روسی به نام کاتیا در ساحل دیده می شود. این زن پیر درباره جسد اطلاعاتی دارد، اما کسی حرف او را قبول نمی کنند. پائولا حتی خانواده خود را نیز به یاد نمی آورد...

تهیه‌کنندگان «پائولا، زنی که برمی‌گردد» برای نقش اصلی این سریال به سراغ «ویرنا لیزی» بازیگر کلاسیک و سرشناس سینمای ایتالیا رفته‌اند.

این هنرمند مطرح دو دهه 60 و 70 میلادی سینما، در این مجموعه در نقش زن میانسالی به نام پائولا سیلنتی ظاهر شده که گذشته‌ای مرموز دارد و حضورش در بخش مرکزی شهر رم، سرآغاز یکسری حوادث و اتفاقات می‌شود.

«پائولا، زنی که برمی‌گردد» از امروز، هر روز ساعت 18:15 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر