jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۹۴۷   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

تیم فوتبال آلکمار در روز درخشش علیرضا جهانبخش مقابل حریف نامدار خود شکست خورد. در هفته هفدهم از رقابت های لیگ هلند، تیم‌های آلکمار و آژاکس به مصاف هم رفتند که این دیدار حساس در پایان با نتیجه 2 بر یک به سود آژاکس به پایان رسید. گل اول این بازی را علیرضا جهانبخش بازیکن ملی پوش ایرانی آلکمار از نقطه پنالتی به ثمر رساند، اما در ادامه بازیکنان آژاکس موفق شدند دو بار دروازه آلکمار را باز کرده و سه امتیاز حساس این بازی را کسب کنند. آلکمار با این باخت در امتیاز 35 و رده سوم باقی ماند. آژاکس هم امتیاز های خود را به 38 رساند و به آیندهوون 43 امتیازی در صدر جدول نزدیک‌تر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر