jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۰۳۵۵۲   ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۸:۱۳

شایعه شده بود که مهدی رحمتی پس از دیدار بعدی استقلال در جام حذفی برای همیشه با آبی پوشان وداع می کند و به تیم دیگری می رود.

تکذیب یک خبر؛ رحمتی قرار نیست خداحافظی کند

به گزارش جام جم آنلاین ، با توجه به شرایط کنونی رحمتی در استقلال و نیمکت نشین شدن او هیچ بعید نیست این اتفاق بیفتد اما مربی دروازه بان های استقلال این خبر را تکذیب می کند.

اشکان نامداری به ایلنا گفت: در مورد این اتفاق رحمتی هیچ حرفی به من نزده و فکر نمی‌کنم درست باشد. رحمتی حتی روز گذشته حدود 40 دقیقه اضافه‌تر از سایر بازیکنان به انجام تمرینات اختصاصی پرداخت.

مربی دروازه‌بان‌های استقلال درخصوص اینکه قرار است رحمتی در دیدار مقابل ایران جوان درون دروازه قرار بگیرد، گفت: معمولا دروازه‌بان‌ روز قبل از بازی مشخص می‌شود. در این باره شفر هنوز چیزی را اعلام نکرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها