jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۵۱۷   ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پلیس هلند پس از بررسی پرونده قتل یک زن و یک مرد سوری در ماستریخ، مردی 37 ساله را به عنوان تنها مظنون این پرونده دستگیر کرد. پلیس ماستریخ هلند به خبرگزاری رسمی این کشور گفت: در پی تماس‌های مکرر همسایگان با پلیس و اعلام قتل یک زن و یک مرد در یک روز در دو منطقه متفاوت؛ تیم‌های جنایی به محل حادثه اعزام شدند. با انتقال اجساد به پزشکی قانونی و آزمایش‌های صورت گرفته روی «دی.‌ان.‌ای» مشخص شد، آنها عضو یک خانواده سوری هستند . کارآگاهان در تحقیقات اولیه خود به مرد 37 ساله سوری رسیدند که در قتل این زن و مرد دست داشته است. متهم صبح جمعه توسط پلیس در راه بازگشت به خانه دستگیر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها