jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۳۶۳   ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

جام ایران‌زمین را از دست ندهید

فرصتی برای پدیده‌های کاراته

رقابت‌های کاراته بین‌المللی ایران‌زمین با برنامه‌های خاصی این هفته برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها سابقه زیادی در میان تورنمنت‌های بین‌المللی کاراته در ایران دارد که همه ساله در تهران و با حضور تیم‌های داخلی و خارجی برگزار می‌شود. به نفرات برتر این رقابت‌ها نیز جوایز نقدی می‌دهند .

احمد صافی مسئول برگزاری این رقابت‌ها گفت: حضور کاراته‌کاهای شاخص می‌تواند کیفیت و اعتبار این رقابت‌ها را بالا ببرد. ذبیح‌الله پورشیب، سرگروه تیم ملی و سجاد گنج‌زاده، بهترین سنگین وزن کاراته جهان در یک مسابقه دیدنی با نفر اول این جام رقابت خواهند کرد. هدف ما رونق هرچه بیشتر این مسابقات و فرصت دادن به پدیده‌های کاراته است و برنامه‌های متنوعی داریم.

قرار است این رقابت‌ها با حضور ورزشکارانی از کره‌جنوبی، عراق، گرجستان، ویتنام، ژاپن، ارمنستان، کانادا، افعانستان و پاکستان برگزار شود.

صافی درباره مسابقه‌های زنان هم گفت: این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان پنجشنبه و جمعه این هفته در سالن غدیر تهران برگزار می‌شود، ضمن این‌که استاد هیتوشی کاسویا از فدراسیون جهانی شوتوکان نیز برای سمینار فنی، آزمون جهانی و مسابقات به ایران می‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر