jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۳۳۶۳ ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

جام ایران‌زمین را از دست ندهید

فرصتی برای پدیده‌های کاراته

رقابت‌های کاراته بین‌المللی ایران‌زمین با برنامه‌های خاصی این هفته برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها سابقه زیادی در میان تورنمنت‌های بین‌المللی کاراته در ایران دارد که همه ساله در تهران و با حضور تیم‌های داخلی و خارجی برگزار می‌شود. به نفرات برتر این رقابت‌ها نیز جوایز نقدی می‌دهند .

احمد صافی مسئول برگزاری این رقابت‌ها گفت: حضور کاراته‌کاهای شاخص می‌تواند کیفیت و اعتبار این رقابت‌ها را بالا ببرد. ذبیح‌الله پورشیب، سرگروه تیم ملی و سجاد گنج‌زاده، بهترین سنگین وزن کاراته جهان در یک مسابقه دیدنی با نفر اول این جام رقابت خواهند کرد. هدف ما رونق هرچه بیشتر این مسابقات و فرصت دادن به پدیده‌های کاراته است و برنامه‌های متنوعی داریم.

قرار است این رقابت‌ها با حضور ورزشکارانی از کره‌جنوبی، عراق، گرجستان، ویتنام، ژاپن، ارمنستان، کانادا، افعانستان و پاکستان برگزار شود.

صافی درباره مسابقه‌های زنان هم گفت: این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان پنجشنبه و جمعه این هفته در سالن غدیر تهران برگزار می‌شود، ضمن این‌که استاد هیتوشی کاسویا از فدراسیون جهانی شوتوکان نیز برای سمینار فنی، آزمون جهانی و مسابقات به ایران می‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر