jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۳۵۸   ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

خاویر تباس، رئیس سازمان لیگ اسپانیا، هشدار فیفا به فدراسیون فوتبال این کشور در خصوص دخالت دولت در تعیین رئیس فدراسیون را چندان جدی نگرفته است. فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرده در صورتی که پی ببرد تلاشی از سوی مقامات سیاسی اسپانیا در جهت تعیین جانشین آنخل ماریا ویار، رئیس مستعفی فدراسیون فوتبال اسپانیا انجام شده است، تیم ملی این کشور را از حضور در جام جهانی 2018 روسیه محروم می‌کند.تباس در گفت‌و‌گو با نشریه مارکا، با اشاره‌ای طعنه‌آمیز به روز ملی «بی‌گناهان مقدس» در اسپانیا اظهار کرد: آیا امروز 28 سپتامبر است؟ این (تهدید فیفا) شبیه یک جوک است. فکر نمی‌کنم اینفانتینو توان انجام چنین کاری را داشته باشد. من ابدا فکر نمی‌‌کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

ارتباط بنده با علامه حسن‌ زاده از سال ۶۸ شروع شد که از حوزه‌علمیه دزفول برای تحصیلات درس خارج به قم مشرف شدم و توفیقی شد که درس اسفار و جلسات خصوصی که چهارشنبه‌ها در منزل ایشان برگزار می‌شد، شرکت کنم.

برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها