Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۰۲۳۹۸ ۲۲ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۴:۳۰

رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین از دستگیری سه نفر زورگیر و قاپ زن سابقه دار در قالب باند زورگیران و کشف ۵ دستگاه گوشی گرانقیمت، سیم کارت و دو قبضه چاقو در محدوده خیابان حافظ خبر داد.

دستگیری سه زورگیر در خیابان حافظ تهران

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ دوم غلامرضا یوسف وند گفت: در پی وقوع چند مورد سرقت در خیابان حافظ عوامل گشت نامحسوس کلانتری اقدامات پلیسی خود را جهت شناسایی سارقان آغاز کردند که حین گشت زنی به ۴ نفر برخورد کردند که به صورت سوار بر موتورسیکلت داخل خیابان در حین زورگیری از یک شهروند بودند با مشاهده ماموران اقدام به فرار کردند که بعداز تعقیب و گریز سه نفر آنها دستگیر شدند که در بازرسی بدنی تعداد ۵ دستگاه گوشی گران قیمت کشف شد.

وی افزود: در بازجویی اولیه مجرمین به سرقت ۷ عدد گوشی دیگر اعتراف و همچنین تعدادی از مالباختگان هنگام مراجعه به کلانتری مجرمین را شناسایی کردند.

رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین بیان داشت: این متهمان مقداری مواد مخدر با ترازو جهت وزن کردن مواد مخدر و دو قبضه سلاح سرد به همراه داشتند.

رییس کلانتری ۱۰۷ فلسطین در خاتمه به شهروندان توصیه کرد: با مشاهده موتورسوارهای مشکوکی که در خیابان پرسه زنی می کنند حتما موضوع را با پلیس ۱۱۰ در جریان بگذارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر