jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۱۳۸۰ ۲۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: تاخیر در تعریض جاده 35 کیلومتری حدفاصل نهاوند ـ آورزمان موجب تبدیل شدن این محور به قتلگاه مسافران و ساکنان این مناطق شده است.

سرهنگ رضا عزیزی عنوان کرد: دوطرفه بودن محور نهاوند ـ آورزمان یکی از علل بروز سوانح فوتی در این محور است. وی افزود: بنابراین تعریض این جاده 35 کیلومتری از سه سال پیش در دستور کار قرار گرفت، اما با وجود اهمیت این طرح تاکنون حدود هشت کیلومتر آن اجرایی شده است. سرهنگ عزیزی گفت: محورهای نهاوند ـ آورزمان، جاده اسدآباد ـ یوسف‌آباد ـ سنقر، جاده رزن ـ کارخانه سیمان جاده فیروزان و جاده قدیم همدان ـ ساوه از محدوده پل 123 تا گردنه دخان، بیشترین میزان سوانح جاده‌ای را به خود اختصاص دادند. وی افزود: در جاده دوطرفه نهاوند ـ آورزمان در محدوده 35 کیلومتر به طور میانگین سالانه بیش از 30 نفر جان خود را از دست می دهند. وی تاکید کرد: این آمار درحالی است که تردد کامیون و اتوبوس از این محور ممنوع است و اگر این قبیل وسایل نقلیه نیز اجازه عبور داشتند، به طور حتم آمار تلفات چند برابر افزایش می‌یافت./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر