jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۰۱۲۱۴   ۱۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۸:۴۵

رئیس شورای شهر تهران در خصوص ماجرای شایعه تخریب حیاط کافه نادری توضیح داد.

کسی قصد تخریب کافه نادری را نداشت

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، محسن هاشمی با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در جلسه امروز، اعضای شورای شهر تهران اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی در انتقال پایتخت به قدس را محکوم کردند، گفت: همچنین فرمانده سپاه تهران در صحن علنی شورای شهر حضور یافت و باید بگویم قرار بود این سخنرانی به مناسبت هفته بسیج انجام گیرد اما به دلیل زلزله غرب کشور این سخنرانی به تعویق افتاد.

وی با بیان اینکه سردار یزدی توضیحاتی درخصوص خدمات بسیج در شهر تهران ارائه کرد، افزود: همچنین خواستار حمایت شورای شهر از اقدامات سپاه و بسیج در تهران شد.

رئیس شورای شهر تهران همچنین در خصوص حواشی تخریب کافه نادری گفت: متاسفانه عجله‌ای در این خصوص صورت گرفته، چراکه مالک قصد تخریب نداشت و سوءتفاهمی آن هم در فضای مجازی ایجاد شده و متاسفانه شاهد عجله در گفتار و رفتار بودیم.

وی با بیان اینکه سازمان‌های دولتی براساس قانون حق دارند که ساختمان‌ها و املاک خود را به فروش برسانند اما نباید نسبت به تخریب آنها آن هم بدون نظر میراث فرهنگی اقدام کنند، گفت: در این موضوع ستاد اجرایی فرمانده امام (ره) مظلوم واقع شد چراکه هیچ قصدی برای تخریب نداشته است و حتی در صحبت کوتاه این ملک را از لیست مزایده خارج کرده است.

رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش با بیان اینکه قرار نبود هیچ اتفاقی در کافه نادری بیفتد، گفت: باید بگویم حسن نیت و یا شیطنت برخی افراد، موجب واکنش‌های تند و تیز شد که البته از رئیس ستاد اجرایی فرمان امام تشکر می‌کنم.

هاشمی درخصوص انتصاب فردی در معاونت شهرسازی نیز گفت: انتصابات جزو اختیارات معاون شهردار است که البته در فضای مجازی اعتراضاتی نیز شد اما شورا وارد نمی‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر