jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۹۹۵۲   ۲۴ شهريور ۱۳۸۵  |  ۲۳:۴۷

وزیر راه و ترابری از مراحل نهایی تحقیقات کمیته ویژه بررسی سانحه هواپیمای توپولوف 154 اجاره ای شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در مشهد خبر داد.


محمد رحمتی درخصوص گزارش کمیته ویژه بررسی سانحه هواپیمای توپولوف 154 در فرودگاه مشهد به خبرگزاری مهر گفت : گزارش این کمیته به مراحل نهایی رسیده است و براساس گزارش های نخست آن ، هواپیما تا لحظه فرود در باند فرودگاه هیچ مشکلی نداشته و کمیته ویژه سازمان هواپیمایی کشوری برای بررسی این سانحه با خلبان مصاحبه های لازم را انجام داده است . محمد رحمتی ادامه داد: این کمیته جعبه مکالمات خلبان (CVR) و اطلاعات مکالمات خلبان و مکانیزم های پروازی (FDR) را نیز بررسی کرد و هیات متشکل از کارشناسان روسی هم در این خصوص گزارش هایی را تهیه کرده که در حال بررسی بیشتر آن است و بزودی دلایل اصلی وقوع این سانحه در دهم شهریور امسال که منجر به کشته شدن 28 نفر از هموطنان شد ، اعلام می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر