jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۰۹۸۹۱۳   ۱۱ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۳:۰۰

همزمان با فرارسیدن هفته وحدت و سالروز میلاد فرخنده و با سعادت رسول اکرم حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع)، مدیر روابط عمومی معاونت صدا از ویژه برنامه‌های شاد و مفرح شبکه‌های سراسری رادیو به مناسبت این ایام خبرداد.

ویژه‌برنامه‌های رادیو به مناسبت هفته وحدت

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، بر این اساس همزمان با فرارسیدن هفته وحدت و سالروز میلاد فرخنده و با سعادت رسول اکرم حضرت محمدمصطفی(ص) و امام جعفرصادق(ع)، 462 برنامه به مدت 13هزار و 477 دقیقه در شبکه‌های سراسری رادیو پخش می‌شود.

علی‌اکبر خدابخش، با بیان این‌که شبکه‌های سراسری رادیو ضمن همراهی مخاطبان خود، تلاش می‌کنند تا اوقات شاد و مفرحی را برای شنوندگان رقم بزنند، گفت: «عیدانه و لبخند» در قالب ترکیبی نمایشی، چهارشنبه 15 آذر ساعت10 و «دور عاشقان» هم با محوریت سیره عملی حضرت محمد(ص) و ائمه معصومین(ع) 15و 16 آذر ساعت 22 و 30 پخش می‌شود.

خدابخش با اشاره به تدارک رادیو اقتصاد به مناسبت هفته وحدت افزود: برنامه «روز از نو» امروز و 15 آذر، ساعت 6 و 30 دقیقه پخش می‌شود.

مدیر روابط عمومی معاونت صدا با بیان این‌که رادیو فرهنگ در برنامه «هفت کوچه» به این موضوع می‌پردازد، عنوان کرد: این برنامه امروز و 13 آذر ساعت 8 و 30 دقیقه پخش می‌شود. این برنامه به هفته وحدت در فرهنگ مردم ایران زمین می‌پردازد. رادیو قرآن هم برنامه مهر تابان را از امروز تا 15 آذر،ساعت 9 و 15 دقیقه پخش می‌کند و به معرفی جایگاه پیامبر(ص) در قرآن می‌پردازد.

خدابخش با اشاره به برنامه‌های رادیو تهران تصریح کرد: برنامه تهران در شب از امروز تا 16 آذر، ساعت 12 بامداد پخش می‌شود و به معرفی اشعار درباره حضرت رسول اکرم(ص) می‌پردازد. همچنین برنامه سایه روشن هم این هفته ساعت 15 پخش می‌شود.

مدیر روابط عمومی معاونت صدا در توضیح ویژه‌برنامه‌های رادیو معارف عنوان کرد: «حدیث آفتاب» 16 آذر ساعت 22 و 30 با محوریت حفظ وحدت در میان مسلمانان پخش می‌شود. برنامه «بر بال سخن» هم از 13 تا 15 آذر ساعت 13و 10 دقیقه با موضوع هفته وحدت روی آنتن می‌رود. رادیو جوان هم با دست پر به استقبال هفته وحدت می‌رود. برنامه قرار با محوریت خصوصیات اخلاقی پیامبر(ص) ساعت 11 و 30 دقیقه پخش می‌شود. برنامه راه و بیراه هم 12 آذر،ساعت 23 با موضوع اهمیت و جایگاه هفته وحدت از این شبکه روی آنتن می‌رود. وی از برنامه‌های «باگزارشگران» و «عصرانه» به عنوان برنامه‌های ویژه هفته وحدت رادیو ورزش نام برد و افزود: با گزارشگران ساعت 21 و 45 دقیقه و برنامه عصرانه هم ساعت 17 در این هفته پخش می‌شود.

وی درباره برنامه‌های رادیو سلامت در هفته وحدت توضیح داد: برنامه «صبح و زندگی» ساعت 7 و 5 دقیقه در ایام هفته وحدت روی آنتن می‌رود و به تاثیر همبستگی در روابط اجتماعی، وحدت و انسجام ملی و ارتباط با مراکز هرمزگان، گلستان و کردستان می‌پردازد. برنامه پشت‌پلک صبح هم با محوریت وحدت بین مسلمانان ساعت 30 دقیقه بامداد از این شبکه روی آنتن می‌رود. رادیو گفت‌وگو هم برنامه صبح و گفت‌وگو را ساعت 7 صبح با محوریت هفته وحدت روانه آنتن می‌کند. از دیگر برنامه‌های این شبکه ضیافت است که ساعت 22 پخش می‌شود.

مدیر روابط عمومی معاونت صدا ادامه داد: اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به‌مناسبت هفته وحدت نمایش «ستاره خلقت» را آماده کرده که از امروز ساعت 20 پخش می‌شود. رادیو صبا هم برنامه‌هایی را تدارک دیده که در این باره می‌توان به همپای صبا در قالب مسابقه تلفنی و پیامک اشاره کرد که ساعت 17 و 30 دقیقه پخش می‌شود.

همچنین رادیو پیام همصدا با دیگر شبکه‌ها به انعکاس رویدادهای این هفته می‌پردازد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر