jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۹۸۳   ۱۸ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۰۸

در پی وقوع سرقت از یک خانه مسکونی که در آن چند سارق با همدستی زنی به نام مهنوش پس از بیهوش کردن زن صاحبخانه اموال وی را به سرقت برده بودند پرونده به دستور قاضی شعبه 1605 جنایی تهران در دستور کار ماموران قرار گرفت

در پی گزارش تلفنی مردم به مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر این که 2 برادر به نامهای حسن گوش شکسته و خشایار در میدان هرندی با قمه به مردم حمله ور شده اند بلافاصله موضوع برای رسیدگی به ماموران کلانتری 116 ارجاع شد و ماموران با عزیمت به محل ، تلاش برای دستگیری هر2 شرور را آغاز کردند. این گزارش حاکی است ، هر2 شرور پس از مشاهده ماموران به سوی آنها حمله ور شدند که در ادامه ، ماموران پس از مقابله با این 2 برادر، اقدام به شلیک تیر هوایی کرده و آنها را دستگیر کردند. این گزارش می افزاید: با تحقیقات مقدماتی از هر2 متهم ، پرونده برای رسیدگی به شعبه 1604 جنایی تهران ارسال شد و قاضی محمد عرفان تحقیق از این 2 متهم را آغاز کرد. در جلسه تحقیق از2 متهم ، آنها با ابراز ندامت از رفتار خود مبنی بر شرارت و آزار و اذیت مردم ، از دادگاه درخواست عفو و بخشش کردند قاضی محمد عرفان در ادامه پس از تحقیقات مقدماتی ، هر2 متهم را با صدور قرار قانونی روانه زندان کرد تا در فرصتی دیگر آنها را محاکمه کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر