jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۹۴۶۸۰   ۲۷ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل به ضرورت بررسی و ارزیابی کیفیت ساخت‌وسازها در این استان به‌منظور به حداقل رساندن خسارت ناشی از مخاطرات طبیعی تأکید کرد.

مسعود امامی‌یگانه افزود: زلزله مهیب کرمانشاه نشان داد بی‌دقتی در ساخت‌وساز می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری به‌دنبال داشته باشد.

به گفته وی، تاکنون 10 تیم امدادی شامل 51 نفر نیروی امداد و نجات به همراه اقلام خوراکی و امدادی به مناطق زلزله‌زده اعزام شده است./ مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها