jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۲۷۰۲ ۲۱ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

حسین ماهینی و فرشاد احمدزاده دو بازیکن مصدوم پرسپولیس هستند که به دلیل مصدومیت همچنان به‌طور اختصاصی تمرین کرده و وضعیت نامشخصی برای دیدار تیم‌شان مقابل پدیده در هفته دوازدهم لیگ که دوشنبه 29 آبان برگزار می‌شود، دارند. دکتر حقیقت پزشک تیم پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت مصدومان تیمش گفت: شرایط ماهینی نسبت به قبل بهتر شده و در تلاشیم او را برای بازی با پدیده آماده کنیم. احمدزاده هم رو به بهبود است و با ادامه این روند او بزودی شرایط حضور در تمرینات گروهی را پیدا خواهد کرد. با این حال بعید است که بتواند در بازی با پدیده به میدان رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر