jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۰۴۷۲   ۱۴ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

هشت نفر از مرزبانان آذربایجان غربی در درگیری با تروریست‌های مزدور به شهادت رسیدند.

سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به شهادت هشت نفر از مرزبانان غیور و جان بر کف کشورمان در تعاقب اقدام ناجوانمردانه اشرار تروریست در منطقه چالدران آذربایجان غربی با عرض تسلیت به خانواده‌های این عزیزان گفت: این مرزبانان در درگیری با تروریست‌های مزدور عصر جمعه، جان خود را در دفاع از حریم میهن عزیزمان ایران فدا کردند. سردار منتظرالمهدی افزود: ساعاتی پس از وقوع این حادثه، فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی به همراه تیمی در منطقه حاضر شدندو پیگیر موضوع هستند و همچنان پاکسازی در منطقه ادامه دارد.

در این درگیری استوار دوم حمید حاجی‌زاده از خوی، استواریکم محبوب نوری‌اصل از خوی، استوار دوم مهدی حسین‌زاده از پلدشت، سرباز وظیفه مهدی کلته از گمیشان استان گلستان با پایه خدمتی مهر 96، سرباز وظیفه امیر قربانی از میانه با پایه خدمتی خرداد96، سرباز وظیفه محمد حسین‌زاده از گوهردشت با پایه خدمتی دی 95، سرباز وظیفه سعید گلابی از بناب با پایه خدمتی فروردین 96 و سرباز وظیفه عباس قادری از بناب با پایه خدمتی خرداد 96 به شهادت رسیدند.

ساعت 10 صبح امروز، پیکر شهدا از شهرستان خوی تشییع و سپس به زادگاهشان منتقل می‌شوند. همچنین سردار قاسم رضایی، فرمانده مرزبانی ناجا با حضور در منطقه درگیری، تحقیقات در این‌باره را آغاز کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

موضوع دیدار هیات طالبان با مقامات جمهوری اسلامی از منظرهای مختلفی قابل بررسی است. شاید ریشه اصلی این مساله به روابط بین طالبان و آمریکا برگردد.

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
پشت صحنه یک «دعوت نحس»

گزارش جام‌جم از تولید جدیدترین سریال ماورائی تلویزیون که بعد از مدت‌ها قرار است روی آنتن برود

پشت صحنه یک «دعوت نحس»

راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر