دکتر علی‌ عسکری رئیس رسانه ملی شب گذشته به عیادت هنرمند پیشکسوت، چهره ماندگار هنر و یکی از پنج ستاره سینمای ایران، جمشید مشایخی رفت و جویای احوال وی شد.
کد خبر: ۱۰۸۹۴۳۸
رئیس رسانه ملی از جمشید مشایخی عیادت کرد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رسانه ملی، رئیس سازمان صداوسیما دیشب به همراه معاون سیمای رسانه ملی، از جمشید مشایخی، هنرمند برجسته تلویزیون، سینما و تئاتر در بیمارستان عیادت کرد و در گفتگو با پزشک معالج وی در جریان مراحل درمان این هنرمند قرار گرفت.

دکتر علی‌ عسکری استاد مشایخی را از سرمایه‌های ارزشمند هنر به ویژه تلویزیون دانست و ابراز امیدواری کرد به زودی این هنرمند صاحب نام، سلامت خود را باز یابد و دوباره صفحه تلویزیون و عرصه سینما از وجود وی بهره‌مند شود.

در این دیدار جمشید مشایخی ضمن قدردانی و تشکر از توجه رئیس سازمان صداوسیما گفت: این‌گونه توجهات باعث دلگرمی هنرمندان می‌شود و برای ما بسیار ارزشمند است. این هنرمند برجسته سینما و تلویزیون در این دیدار کوتاه، دغدغه‌های خود را هم در زمینه مسائل فرهنگی بیان کرد.

جمشید مشایخی در میان پنج ستاره سینما و تلویزیون ایران، بیشترین تعداد سریال را (44 سریال) برای تلویزیون کار کرده است که معروف‌ترین آن، سریال هزاردستان و نقش خاطره‌انگیز رضا خوشنویس است. مشایخی 83 ساله مدتی است به دلیل عارضه کلیوی در بیمارستان بستری است و به گفته پزشکان تا هفته آینده بهبود کامل خود را بدست می‌آورد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها