jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۹۲۵۲ ۱۰ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دادستان تهران گفت: ظرف هفته جاری برای یکی از متهمان پرونده گروه آریا با مشخصات «ح – س» که از کشور فرار کرده بود و پس از بازگشت توسط پلیس اینترپل دستگیر و تحت تعقیب قضایی قرار گرفت، کیفرخواست صادر شد.

به گزارش میزان، عباس جعفری دولت‌آبادی در پانزدهمین نشست شورای معاونان دادستانی تهران افزود: متهم در اخذ تسهیلات بانکی برای گروه امیرمنصور آریا با پرداخت رشوه نقش مؤثری داشته و نامبرده در راستای اقدامات خود تعداد 17 کیف پول حاوی رشوه‌هایی با مبالغ 200 تا 500 میلیون تومانی را تحویل برخی افراد داده بود.

دادستان تهران افزود: متاسفانه هنوز از این پرونده فارغ نشده‌ایم که اخیرا گزارش دیگری واصل شده مبنی بر این‌که مسئولان یک شعبه بانک در تهران1200 میلیارد تومان ضمانت‌‌نامه صوری و براساس اسناد غیرواقعی صادر کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر