jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۸۵۰۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

چهار مرد که با تبلیغات در واتس‌آپ و تلگرام اقدام به ماساژ بانوان می‌کردند، در بندرعباس بازداشت شدند.

سردار عزیزالله ملکی، فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: چند روز پیش ماموران امنیت عمومی استان هرمزگان با رصد فضای مجازی، مطلع شدند چند مرد اقدام به ماساژ بانوان می‌کنند و تبلیغات گسترده‌ای در واتس‌آپ و تلگرام در این باره برای جلب مشتریان خود داشته‌اند. وی افزود: پرونده‌ای تشکیل و تحقیقات آغاز شد. در ادامه تحقیقات، ماموران ردپای چهار مرد را در این باره به دست آوردند و آنها را شناسایی و بازداشت کردند. تحقیقات نشان می‌داد یکی از اهداف عمده این‌گونه افراد اغفال زنان و دختران جوان و سوءاستفاده‌های جنسی از آنان بوده است. متهمان، مشتریان خود را به دفتر کاری در بندرعباس می‌کشاندند. تحقیقات از متهمان ادامه دارد./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر