jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۸۵۰۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

چهار مرد که با تبلیغات در واتس‌آپ و تلگرام اقدام به ماساژ بانوان می‌کردند، در بندرعباس بازداشت شدند.

سردار عزیزالله ملکی، فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: چند روز پیش ماموران امنیت عمومی استان هرمزگان با رصد فضای مجازی، مطلع شدند چند مرد اقدام به ماساژ بانوان می‌کنند و تبلیغات گسترده‌ای در واتس‌آپ و تلگرام در این باره برای جلب مشتریان خود داشته‌اند. وی افزود: پرونده‌ای تشکیل و تحقیقات آغاز شد. در ادامه تحقیقات، ماموران ردپای چهار مرد را در این باره به دست آوردند و آنها را شناسایی و بازداشت کردند. تحقیقات نشان می‌داد یکی از اهداف عمده این‌گونه افراد اغفال زنان و دختران جوان و سوءاستفاده‌های جنسی از آنان بوده است. متهمان، مشتریان خود را به دفتر کاری در بندرعباس می‌کشاندند. تحقیقات از متهمان ادامه دارد./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر