jamejamonline
ورزشی کشتی و وزنه برداری کد خبر: ۱۰۸۷۸۳۹   ۰۶ آبان ۱۳۹۶  |  ۱۷:۱۲

محمدرضا براری اما پس از کنار گذاشته شدن از تیم‌ ‌ملی وزنه‌برداری، در گفت‌وگویی مسئولان فدراسیون و علی مرادی رئیس این فدراسیون را زیرسوال می‌برد.

وزنه بردار ملی پوش: سر من را بریدند

به گزارش جام جم آنلاین ، او می‌گوید: چرا آقای کاظمی‌نژاد آن‌قدر هول بود که سریع اعلام کند من کنار گذاشته شده‌ام؟ چرا این کار از طریق روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری و با اعلام رسمی صورت نگرفته است. من به‌طور اتفاقی متوجه شدم کاظمی‌نژاد و باقری همان کاری را که با بهادر مولایی کرده‌اند، سر من هم آوردند.

او ادامه‌ می‌دهد: سرمربی تیم‌ ‌ملی وزنه‌برداری قبلا اعلام کرده بود سه رکوردگیری داریم. من در دو رکوردگیری قبلی توانستم موفق شوم و سرمربی به ما نگفت رکوردگیری روز گذشته بین من، علی هاشمی و سلیمانی بود وگرنه دیوانه نبودم که با این تجربه 181 در یکضرب را شروع کنم،‌ بلکه من هم مانند سلیمانی با وزنه‌ پایین‌تری کارم را شروع می‌کردم که در تیم‌ ‌ملی بمانم. براری با انتقاد از اعضای شورای فنی وزنه‌برداری می‌گوید: از مرادی و کاظمی نژاد سوال می‌کنم باقری کجای وزنه‌برداری قرار دارد که برای من تعیین تکلیف می‌کند. در صورتی که ما افرادی صاحب نظر مانند کوروش باقری و رضازاده را داریم که بیرون از گود هستند. شورای فنی چهار، پنج نفر از کارمندان و حقوق بگیران فدراسیون وزنه‌برداری هستند و معلوم است هر چه رئیس فدراسیون بگویند آنها نیز آن را تائید می‌کنند و از قبل چیده شده بود که من را خط بزنند. حق من این نبود و کسی را هم نداریم که از حق ما دفاع کند و علی مرادی سر من را برید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها