jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۷۱۴۴ ۰۴ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی از مراجع تقلید گفت: در زمانی که دشمن با گردن کلفتی، مدام ما را از خارج کشور تهدید می‌کند آیا باید به اختلافات داخلی بپردازیم؛ در این شرایط همه باید در داخل اختلافات را کنار گذاشته و علیه دشمن خارجی متحد شوند.

این مرجع تقلید دیروز درجلسه درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم، بیان کرد: برخی از گروه‌های مذهبی کوچک در عراق با عربستان سعودی همراه شدند؛ آخر اتحاد با سعودی‌ها که به داعش کمک می‌کنند و طرفدار تجزیه عراق هستند چه معنایی دارد، من معنای این کار وحشتناک و دست به دست عربستان دادن را متوجه نمی‌شوم.

این مرجع تقلید در ادامه به فاجعه میانمار اشاره کرد و افزود: مسلمانان نباید این مساله را فراموش کنند چرا که سازمان‌های بین‌المللی دلشان برای آنان نمی‌سوزد؛ همه باید به مردم مظلوم میانمار کمک کنند و آنان را از آوارگی نجات دهند. / ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر