اسطوره ها هم شکست می خورند. به این نام ها توجه کنید: علی دایی، علی پروین، ناصر حجازی و علی کریمی. همه اینها سابقه شکست در دربی را دارند اما فقط یک نفر....
کد خبر: ۱۰۸۶۹۳۰
عقاب  آسیا رکورددار بی رقیب دربی است

به گزارش جام جم آنلاین ، یک نفر به نام احمدرضا عابدزاده هرگز در دربی شکست نخورد. او برای هر دو تیم استقلال و پرسپولیس در دربی ها به میدان رفت اما هرگز طعم تلخ شکست را نچشید تا در میان اسطوره ها از لحاظ تعداد برد و مساوی در دربی ها یکه تاز باشد.

عابدزاده که در ۱۳ دربی برای دو تیم استقلال و پرسپولیس به میدان رفت، آمار بسیار جالبی را از خود به جای گذاشته است. عابدزاده از جمله بازیکنانی است که با این تعداد بازی هرگز شکست در دربی را تجربه نکرد. عابدزاده تنها در ۵ بازی دروازه خود را باز شده دید و در سایر بازیها موفق شد دروازه خود را بسته نگه دارد.

احمدرضا عابدزاده در مجموع ۸ بار موفق شد کلین شیت کند که تعداد کلین شیت‌های او بیشتر از گل‌های خورده او در دربی تهران است. عابدزاده از این نظر رکوردی فوق العاده درخشان را از خود به جای گذاشته است و در مجموع ۷ گل در دربی تهران دریافت کرده؛ او در زمان حضور در استقلال در دربی ۲ گل خورد و پنج گل هم به عنوان دروازه‌بان پرسپولیس دریافت کرد. عابدزاده در تیم استقلال سه بار کلین شیت کرد، اما در زمان حضور در دروازه پرسپولیس توانست در ۵ بازی کلین شیت کند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها