jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۶۳۶۴   ۰۲ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

صحبت‌های دیروز عادل با بازیکن آبی‌ها

غفوری: کاری کرده باشم، پایش می‌ایستم

عادل فردوسی‌پور، مجری و تهیه‌کننده برنامه 90 شب گذشته به ماجرای جنجالی قلیانی‌ها پرداخت. او دیروز علاوه بر این که با مسئولان فدراسیون فوتبال تماس گرفت و از آنها خواست روی خط برنامه‌اش بروند، با محسن مسلمان و وریا غفوری هم به صورت تلفنی صحبت کرد.

عادل همچنین صحبت‌هایی هم با حسین سلیمانی و علی کاظمی دو بازیگر مطرح تلویزیون داشت و از آنها خواست تا در صورت نیاز روی خط برنامه‌اش بروند و درباره تصویری که از وریا غفوری منتشر شده صحبت کنند. عادل در صحبت‌هایی که با مدافع استقلال داشت، رو به این بازیکن گفت: «بهتر است بیایی و از خودت دفاع کنی.» وریا در این لحظه به مجری 90 جواب داد: «این تصویر فتوشاپ است و اگر یک کارشناس فتوشاپ آن را بررسی کند راحت می‌فهمد. من از شما می‌خواهم که در این زمینه به من کمک کنی.» عادل هم گفت: «من هم فهمیدم فتوشاپ است و می‌خواهم همین حرف‌ها را در برنامه 90 هم بزنی و از خودت دفاع کنی.» در همین حال شنیده می‌شود عادل حتی برای این که به همه ثابت کند عکس واقعی است یا ساختگی، از یک کارشناس فتوشاپ هم در این زمینه کمک گرفته است. غفوری ادعا دارد تصویری که از او منتشر شده به هیچ وجه درست نیست و یک فتوشاپ‌کار قهار چنین ویدئویی ساخته است. این بازیکن دیروز هم گفت: «نمونه چنین عکسی را از کمال کامیابی‌نیا نیز در همان سفره‌خانه منتشر کردند که آن هم فتوشاپ بود.» وریا در بررسی عکسی که از خود منتشر شده، افزود: «در همان عکس یک نفر را کات کرده‌اند و من را جایش گذاشته‌اند. اصلا من آنجا نبوده‌ام. همان طور که کمال هم آنجا نبود. متاسفانه فتوشاپ کارهای قوی حالا در فضای مجازی فعالیت دارند و می‌توانند شما را در موقعیتی باور نکردنی قرار بدهند!» غفوری ادامه می‌دهد: «ظاهرا قصد دارند قبل از دربی روحیه من و استقلال را پایین بیاورند. اگر کاری کرده باشم پای آن می‌ایستم، اما هیچ وقت در زندگی‌ام لب به قلیان و سیگار و دود نزده‌ام.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر