jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۶۳۶۴   ۰۲ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

صحبت‌های دیروز عادل با بازیکن آبی‌ها

غفوری: کاری کرده باشم، پایش می‌ایستم

عادل فردوسی‌پور، مجری و تهیه‌کننده برنامه 90 شب گذشته به ماجرای جنجالی قلیانی‌ها پرداخت. او دیروز علاوه بر این که با مسئولان فدراسیون فوتبال تماس گرفت و از آنها خواست روی خط برنامه‌اش بروند، با محسن مسلمان و وریا غفوری هم به صورت تلفنی صحبت کرد.

عادل همچنین صحبت‌هایی هم با حسین سلیمانی و علی کاظمی دو بازیگر مطرح تلویزیون داشت و از آنها خواست تا در صورت نیاز روی خط برنامه‌اش بروند و درباره تصویری که از وریا غفوری منتشر شده صحبت کنند. عادل در صحبت‌هایی که با مدافع استقلال داشت، رو به این بازیکن گفت: «بهتر است بیایی و از خودت دفاع کنی.» وریا در این لحظه به مجری 90 جواب داد: «این تصویر فتوشاپ است و اگر یک کارشناس فتوشاپ آن را بررسی کند راحت می‌فهمد. من از شما می‌خواهم که در این زمینه به من کمک کنی.» عادل هم گفت: «من هم فهمیدم فتوشاپ است و می‌خواهم همین حرف‌ها را در برنامه 90 هم بزنی و از خودت دفاع کنی.» در همین حال شنیده می‌شود عادل حتی برای این که به همه ثابت کند عکس واقعی است یا ساختگی، از یک کارشناس فتوشاپ هم در این زمینه کمک گرفته است. غفوری ادعا دارد تصویری که از او منتشر شده به هیچ وجه درست نیست و یک فتوشاپ‌کار قهار چنین ویدئویی ساخته است. این بازیکن دیروز هم گفت: «نمونه چنین عکسی را از کمال کامیابی‌نیا نیز در همان سفره‌خانه منتشر کردند که آن هم فتوشاپ بود.» وریا در بررسی عکسی که از خود منتشر شده، افزود: «در همان عکس یک نفر را کات کرده‌اند و من را جایش گذاشته‌اند. اصلا من آنجا نبوده‌ام. همان طور که کمال هم آنجا نبود. متاسفانه فتوشاپ کارهای قوی حالا در فضای مجازی فعالیت دارند و می‌توانند شما را در موقعیتی باور نکردنی قرار بدهند!» غفوری ادامه می‌دهد: «ظاهرا قصد دارند قبل از دربی روحیه من و استقلال را پایین بیاورند. اگر کاری کرده باشم پای آن می‌ایستم، اما هیچ وقت در زندگی‌ام لب به قلیان و سیگار و دود نزده‌ام.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر