jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۵۵۳۲   ۳۰ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: 154 هزار شهروند این استان 863 هزار نفری در شهرهای شیروان، اسفراین و فاروج با تنش آب آشامیدنی رو به رو هستند.

غلامحسین ساقی اظهار کرد: تنش آب به معنای نبود همخوانی میان میزان تولید و مصرف آب آشامیدنی است. وی اظهار کرد: برای تامین آب آشامیدنی در شهر فاروج، یک حلقه چاه حفر شده که هنوز وارد مدارد نشده و حفر و تجهیز یک حلقه چاه دیگر نیز در برنامه است که با برطرف شدن مشکل تملک زمین، اجرایی می‌شود. وی با اشاره به تنش آبی در اسفراین و شیروان افزود: برای رفع تنش آبی این شهرها از محل اعتبارات استانی 25 میلیارد ریال مصوب شده است که 15 میلیارد ریال از این میزان برای اجرای طرح‌های آبرسانی در شهر اسفراین و ده میلیارد ریال برای اجرای آبرسانی به شیروان هزینه می‌شود./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر