jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۵۱۲۹ ۲۹ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مشاور کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر رشت گفت: حرکت و رانش زباله در بیش از 300متر در سراوان تا حدودی غیرطبیعی است و باید احتمال حرکت پوسته زمین نیز بررسی شود. مهران کریم‌پور در جلسه مشترک کمیسیون‌های عمران و بهداشت و محیط‌زیست شورای شهر رشت اظهار کرد: حرکت و رانش زباله در این متراژ تا حدودی غیرطبیعی است و با توجه به جوان بودن کوه‌ها در امامزاده هاشم و... باید احتمال حرکت پوسته زمین نیز بررسی شود. وی افزود: باید در اجرای طرح پایداری زباله دقت شود و ممکن است به جای پایدار کردن زباله ایجاد یک سد در مقابل زباله‌ها بیشتر کارساز باشد. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر