jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۵۱۲۴ ۲۹ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

نمایشگاه عکس عاشورایی «چهل قدم تا اربعین» در برج آزادی برپا می‌شود.

به گزارش فارس، نمایشگاه عکس عاشورایی «چهل قدم تا اربعین» شامل 40 قاب عکس عاشورایی از سیدامید حامدی است که به مدت پنج روز در نگارخانه بوستان این مجموعه در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

حامدی، عضو فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ)، کانون عکاسان ایران و نیز عضو کلوپ عکس فکوس است و به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان این نمایشگاه را تدارک دیده است.

نمایشگاه عاشورایی «چهل قدم تا اربعین» اول تا پنجم آبان در نگارخانه بوستان برج آزادی برپا می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند در این ایام از ساعت 10 تا 18 از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر