jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۴۷۵۶ ۲۷ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

آقایی از تهران: تعداد دستگاه‌های عابر بانک در ایستگاه متروی شریعتی کم است و به‌دلیل این‌که بیشتر مردم از کارت‌های اعتباری استفاده می‌کنند، نبود این دستگاه‌ها مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده است.

ترافیک سنگین در رسالت دیده نمی‌شود

انوری از تهران: ترافیک سنگین در تمامی ورودی‌های بزرگراه رسالت و رسیدگی نکردن مناسب پلیس راهنمایی و رانندگی و شهرداری، این ترافیک را روز به روز افزایش می‌دهد.

به روزرسانی ایستگاه‌های اتوبوس فراموش شده است

باقری از تهران: از مسئولان شهری و اتوبوسرانی درخواست می‌شود تا در نقشه ایستگاه‌های اتوبوس که نیاز به تغییر دارد، تجدید نظر کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر